website

Naujienos

Sporto žaidynės “SUGAUKIME KALĖDAS”

Spausdinti
2017-12-10 d.

Gruodžio 5 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko sporto žaidynės "Sugaukime Kalėdas", kurias organizavo VO "Gelbėkit vaikus" Utenos struktūrinis padalinys ir Utenos vaikų lopšelis darželis "Gandrelis". Į šį renginį buvo pakviesta ir mūsų mokyklos 8 klasių mokinių komanda. "Rapoliečių" komandai teko dalyvauti futboliuko varžybose bei linksmosiose estafetėse ir pasistengti įveikti kitų mokyklų mokinių komandas, kurios buvo atvykę iš Krašuonos, Vyturių, Saldutiškio.

Sporto žaidynėse dalyvavo ir priešmokyklinukai, kurie savo miklumu ir drąsa neatsiliko nuo vyresnių klasių mokinių. Džiaugiamės mūsų mokyklos palaikymo komandos entuziazmu ir dėkojame Ugnei Laurinavičiūtei ir Austėjai Jackevičiūtei. Vaikų nuotaikos viso šio renginio metu buvo linksmos, kadangi jie galėjo pasisveikinti bei pažaisti su atvykusiu į renginį Kalėdų seneliu. Mokyklos komanda parodė tikrai gerus savo fizinius sugebėjimus ir gebėjimą dirbti komandoje. Už dalyvavimą renginyje mokiniai buvo apdovanoti renginio remėjų dovanėlėmis.

 

Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Joomla 3.0 templates
Friday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt