Gerumo kalėdos

2018-01-09 d.

Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko kasmetinis renginys „Gerumo Kalėdos" mūsų mokyklos mažiesiems mokiniams. Šį renginį suorganizavo vaikų grupė prieš smurtą „Gerumo kibirkštėlė". Vaikus linksmino elnias, žirafa, triušis, panda, avinas ir žinoma Kalėdų senelis. Renginio metu vaikai stebėjo pasakėlę, po to visi kartu šoko, žaidė ir džiaugėsi dovanėlėmis, už kurias dėkojame 5 – 8 klasių mokiniams.

Tai buvo jaudinantis ir šiltas renginys, kuris, nors trumpam praskaidrino vaikų nuotaiką šaltomis žiemos dienomis. O svarbiausia, - vaikų širdelėse tikrai buvo pasėtas gerumo daigelis. Ir jei nuo pat mažų dienų išmokysime vaiką dalintis su kitais, silpnesniais už save, mokysime užjausti nuskriaustą, kartu rodydami savo gerą pavyzdį, ateityje aplink mus bus visas gerumo medelynas.

Nepaliaukime dalytis gerumu!
Socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt