Mokyklos bendruomenės atvirukų paroda Utenos švietimo centre

2013-01-13 d.

nuot1 (3

Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos mokinių seimas kartu su dailės mokytoja pakvietė mokinius, tėvelius, mokytojus kurti rankų darbo atvirukus. Su vaikais buvo diskutuojama apie tai, kad gauti pasveikinimą- atviruką, pagamintą iš širdies, yra daug maloniau, nei pavyzdžiui, atsiųstą elektroniniu paštu. Juk autorius, kurdamas atviruką, galvoja apie tą žmogų, kuriam adresuojamas sveikinimas. O kur dar kūrybinės mintys, idėjos...

Pačiomis įvairiausiomis technikomis kūrė pirmokai, antrokai, vyresniųjų klasių mokiniai ir jų tėveliai. Prisijungė ir mokytojai, prisimindami, kad dar taip neseniai gauti sveikinimai, atvirukai iš buvusių mokinių, džiugindavo ir jų širdis.
Buvo pagaminta virš 100 atvirukų įvairiausia technika. Utenos pedagogų centre eksponuojama tik dalis kūrinėlių.
Prieš Kalėdas atvirukų konkursas-parodėlė vyko mūsų mokykloje. Įdomiausių darbų autoriai buvo apdovanoti I-ojo laipsnio diplomais. Juos gavo:
1 kl. mokinė Gelija Bartaškaitė,
5a kl. mokinė Paulina Bumblytė ir jos mama Jūratė Bumblienė,
7a kl. mokinys Petras Prieditis ir jo mama Gražina Prieditė.
Visi mokiniai, tėveliai ir mokytojai, dalyvavę atviruko konkurse, sulaukė direktorės padėkos raštų.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt