Pasitinkant atkurtos Lietuvos šimtmetį. 6-8 klasių mokinių piešinių paroda „Signatarų portretai“

2018-03-14 d.

Ilgokai teko ieškoti idėjų, kaip netradiciškai paminėti Lietuvos valstybei svarbią datą. Lietuva vaikų piešiniuose tai ne tik Gedimino pilis ar trispalvė. Etikos mokytojai Jolitai Kraujalienei ir dailės mokytojai Dainai Usevičienei kilo mintis pasiūlyti mokiniams pasidomėti Vasario 16-osios akto signatarų profesine veikla, jų likimais. Daugybė Vasario 16-osios akto signatarų aktyviai dalyvavo valstybės kūrimo procesuose. Vėliau jie pasižymėjo įvairiose srityse – kultūroje, moksle, versle. Įdomu buvo stebėti, kaip mokiniai per dailės pamokas analizavo istorinį portretą, pasitelkę vaizduotę, kūrė „spalvotą portretą". O per etikos pamokas surinkti biografiniai faktai geriau padėjo atkleisti vaizduojamo signataro charakterio bruožus.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt