„Micro:bits adventure“ dirbtuvės

2018-03-17 d.

Kovo 15 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos penktokai dalyvavo „Micro:bits adventure" dirbtuvėse, kurias organizavo IT mokytoja, Scientix Ambasadorė Jolita Kraujalienė, kartu su Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentėmis, savanorėmis Laura Jankovskyte, Agne Vitkauskaite ir Indre Jankovskyte.

Jau nepirmą kartą mokiniai išbando mikrokompiuteriukų galimybes. Šįkart penktokai ne tik sužinojo, apie mikrokompiuterių atsiradimo mokyklose, istoriją, jų galimybes, panaudojimo pavyzdžius kitose mokyklose, bet ir patys išbandė naujas dar nemėgintas funkcijas. Mokiniai galėjo įžiebti lemputes, prisijungti mikrokompiuterius prie savo mobiliųjų telefonų, kurti vis sudėtingėjančias programėles, programuoti žaidimus, o po to juos išbandyti. Penktokams labai patiko, kad jie turėjo ne vieną mokytoją, kaip įprasta, bet net keturias vienu metu.

IT mokytoja Jolita Kraujalienė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt