Išvyka pas Garbės galerijos narį Albiną Kazanavičių

2018-03-19 d.

2018 m. kovo 16 d. mokiniai, padarę individualią pažangą, lankėsi pas Garbės galerijos narį Albiną Kazanavičių. Susipažinome su biokuro gamyba, stebėjome visą procesą, kaip pjuvenos virsta briketais. Verslininkas pasidalino savo mintimis, kaip svarbu numatyti, ko reikės ateityje, jei turimas verslas tampa nebereikalingas rinkai, supažindino mokinius su savo darbo patirtimi, paskatino mokinius stropiai mokytis, nes ateities profesijų be mokslo jau nebebus. Visus maloniai nustebino Albino Kazanavičiaus vaišės: karšti kibinai, arbata su ekologišku medumi, mandarinai. Atsisveikinę su Garbės galerijos nariu, aplankėme Saldutiškio dvarą. Saldutiškio miestelio ir dvaro istoriją mums išsamiai papasakojo Saldutiškio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Diana Žvirblienė. Daug pamatę ir sužinoję laimingi grįžome į Uteną.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt