Kovo 22 d. minima Pasaulinė vandens diena

2018-03-23 d.

Prasmingai ir įdomiai paminėjo šią dieną mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai pertraukų metu gaivinosi tyru vandeniu, žiūrėjo filmą ,,Vanduo ateičiai''. Savo žinias apie vandenį demonstravo spręsdami kryžiažodžius, taip pat buvo atliktas eksperimentas, kurio metu buvo įrodyta, kodėl taip svarbu neteršti gamtos ir saugoti vandenį.

Keturios pradinių klasių mokinių komandos dalyvavo viktorinoje „Žydrojo lašelio kelionė'“. Vaikai prisiminė kiek žmogaus organizme yra vandens, kas nutinka netekus vandens, minė mįsles, žiūrėjo filmuką apie vandens taršą, diskutavo, atliko kūrybines praktines užduotis.

Tikimės, kad žinodami, koks yra svarbus vanduo žmogui, gamtai, pasauliui, mokysis jį tausoti, neteršti.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt