Gegužės 15 d. Antalgės skyriaus pradinukai, darželinukai ir Dienos centro vaikai minėjo Šeimos dieną

2018-05-17 d.

Šeima reikalinga viso pasaulio žmonėms, nes tik stiprioje šeimoje žmogus jaučiasi saugus, laimingas ir orus. Į šventę buvo pakviesti tėveliai, mamytės, seneliai ir kaimo gyventojai. Koncertavo Utenos kultūros cento Leliūnų skyriaus dainavimo grupė ,,Aušra". Dienos centro darbuotoja J. Bubulienė visus susirinkusius pasveikino su šia švente. Skambėjo dainos skirtos mamytėms, tėveliams, ir vaikams. Šioje grupėj dainuoja ir daug Antalgės skyriaus vaikučių, todėl buvo puiki proga tėveliams ir giminaičiams pasidžiaugti vaikų pasirodymu. Darželinukės Urtės tėtis Remigijus D. grojo saksafonu. Buvo graži ir šilta popietė.

Informaciją pateikė prad. kl. mokytoja Violeta Čeponienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt