Prasidėjus naujiems mokslo metams verta prisiminti saugaus elgesio keliuose taisykles

2018-09-13 d.

Svarbu, kad vaikai būtų susipažinę su saugaus eismo pagrindais ir gatvėse elgtųsi atsargiai. Tuo tikslu mūsų mokyklos pirmos ir antros klasių mokiniai kartu mokytojomis lankėsi Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Saugaus eismo klasėje. Užsiėmimo metu bendruomenės pareigūnė Daiva Maselskienė priminė vaikams dėl ko keliuose vyksta nelaimės ir kaip reikia saugiai elgtis kelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų, kam reikalingi atšvaitai ir saugos diržai. Vaikams buvo parodyti filmukai apie saugų eismą ir daromas klaidas kelyje. Visi vaikai galėjo pademonstruoti savo žinias, jas patobulinti bei papildyti puikiai įrengtoje mokomojoje perėjoje ir sankryžoje. Už gerą kelių eismo taisyklių žinojimą vaikai buvo apdovanoti atšvaitais. Iš šio apsilankymo vaikai parsinešė gražių įspūdžių ir naujų žinių.

Didėjant eismo intensyvumui labai svarbu, kad vaikai pagrindines kelių eismo taisykles taikytų ypatingai negalvodami, kad susiformuotų tinkami jų įpročiai, kuriais jie vadovautųsi visą gyvenimą. Todėl skiriame kiek įmanoma daugiau dėmesio vaikų įpročių formavimui, suteikdami kiek galima daugiau informacijos vaikams prieinama forma, nuolat atnaujiname turimas žinias, jas primename.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt