Išvyka į Sudeikius „Pažinkime vieni kitus“

2018-09-17 d.

Rugsėjo 6 dieną penktų klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į Sudeikius. Jau tradicija tapusioje išvykoje, drauge su penktokais dalyvavo ir klasės auklėtoja D. Kažukauskaitė bei socialinė pedagogė. Jos metu buvo siekiama ne tik praleisti smagiai laiką, bet ir draugiškai pabendrauti, susipažinti su naujai į klasę atvykusiais mokiniais. Linksmoji išvykos veikla – sportiniai žaidimai: futbolas, kvadratas, krepšinis leido vaikams tobulinti bendravimo įgūdžius, patirti gerų emocijų.
Ši diena vaikams dovanojo gerą nuotaiką ir malonius susitikimus su draugais. Visa tai suteikė mokiniams būti atkakliems, siekiant tikslų, turėti daug svajonių ir pagauti sėkmę prasidėjus naujiems mokslo metams.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt