Europos judumo savaitės pradžia su renginiu „Būk saugus kelyje“

2018-09-19 d.

Rugsėjo 17 dieną mūsų mokyklos 5 ir 3 klasės mokiniai skubėjo į susitikimą su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vyr. inspektore Sandra Dindaite. Mokytoja D. Kažukauskaitė pasveikino visus susirinkusius, pasidžiaugė, kad visi atėję į renginį nėra abejingi saugiam eismui ir jiems rūpi kaip saugiai vaikščioti gatvėmis, važiuoti dviračiais ir paragino aktyviai dalyvauti veikloje. Mokytoja A. Aželienė paruošė keletą užduočių saugaus eismo tema, o inspektorė Sandra supažindino vaikus su saugaus eismo taisyklėmis kelyje ir priminė visiems nepamiršti prisisegti atšvaitus tamsiu paros metu. Buvo pademonstruota, kaip tinkamai nešiojami atšvaitai. Pokalbio metu akcentuota, jog kelyje būtina saugoti ne tik save, bet ir kitus. Visi dalyviai buvo nudžiuginti atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis, o mažieji dalyviai smagia informacine knygute.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt