Prevencinis renginys „Būk saugus kelyje“

2018-09-25 d.

Rugsėjo 18 dieną prie Utenos daugiafunkcio sporto centro vyko prevencinis renginys „Būk saugus kelyje". Prevencinis renginys rengiamas pagal Utenos rajono savivaldybės nusikaltimų ir
administracinių nusižengimų prevencinės veiklos srities projektą „Saugi Utena – 2018". Renginyje dalyvavo Utenos miesto ir rajono progimnazijų 6 – 7 klasių mokinių komandos. Renginio metu mokiniai įgijo teorinių žinių kaip saugiai važiuoti dviračiu, kaip suteikti teisingai pirmą pagalbą, kaip elgtis kelyje. Vėliau mokinių komandos teorines žinias turėjo pritaikyti atliekant užduotis 7 stotelėse, kuriose jiems reikėjo parodyti kaip užsidėti atšvaitus, išvardinti reikalavimus dviratininkui ir kelio ženklus, sukurti ketureilį, teisingai suteikti pirmą pagalbą ir išspręsti rebusą.

Visą laiką, kol vaikai sprendė užduotis, juos stebėjo policijos rėmėjai ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja D. Maselskienė ir vertino atliktas užduotis. Daiva džiaugėsi, kad mokiniai moka Kelių eismo taisykles, pažįsta kelio ženklus. Pasibaigus renginiui visos komandos buvo apdovanotos atšvaitais, šviesą atspindinčiomis liemenėmis.

Parengė socialinė pedagogė Rasa Maniušienė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt