website

Naujienos

2018 m. rugsėjo 26-ąją, mūsų mokykloje buvo paminėta Europos kalbų diena

Spausdinti
2018-09-27 d.

Šią dieną buvo pakviesti savanoriai studentai pagal Erasmus+ programą iš Utenos kolegijos. Tai Raivis Malnacs iš Latvijos, studijuoja verslo vadybą, Aleksandra Ivanova ir Mariia Sheleva atvyko iš Stavropolio, Rusijos ir studijuoja svetingumo vadybą, o Ozan Korkmaz atvyko iš Turkijos, studijuoja socialinį.
Svečiai buvo paruošę mokiniams savo kalba daineles, žaidimus, skaičiuotes bei pamokė pagrindines susikalbėjimo frazes. Mokiniai ir svečiai puikiai leido laiką.


Po to mūsų mokyklos mokiniai: Akvilė Šakalinytė, Karolina Stanislovėnaitė, Tomas Babelis ir Lukas Adamonis tęsė dalyvaimą rajoniniame užsienio kalbų konkurse „Rusangliada", Vyturių progimnazijoje. Konkurse varžėsi septynių mokyklų dalyviai. Jie atliko įdomias užduotis rusų bei anglų kalbomis. Diena buvo kupina malonių netikėtumų, staigmenų ir prisiminimų.

Mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė

Joomla 3.0 templates
Monday the 6th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt