„Python'ų“ valanda

2018-10-18 d.

Spalio 6–21 d. visoje Europoje vyksta ES programavimo savaitė. Šios savaitės metu organizuojami įvairūs renginiai, pažintiniai ir praktiniai užsiėmimai, akcijos, siekiant populiarinti programavimą, suprantamai paaiškinti šios srities gebėjimus ir sutelkti motyvuotus žmones mokytis. Šią iniciatyvą palaiko Europos Komisija, o programavimo savaitės renginių organizatoriai apie savo renginius skelbia events.codeweek.eu svetainėje.

Išmanieji tyrinėtojai jau ne pirmus metus kartu su IT mokytoja Jolita Kraujaliene prisijungia prie šios iniciatyvos. Todėl spalio 11 d. mokykloje vyko programavimo renginys „Python'ų" valanda. Mokiniai susipažino su Python programavimo kalba ir bandė įveikti užduotis. O patobulinę savo programavimo įgūdžius, buvo apdovanoti tai įraodančiais sertifikatais.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt