Jau tradicija tapęs renginys „Išmanioji kūrybos laboratorija 2018"

2018-12-13 d.

2018 m. lapkričio 22 d. Utenos Krašuonos progimnazijoje vyko „Išmanioji kūrybos laboratorija 2018", kurioje dalyvavo net 4 NVŠ būreliai iš Utenos Rapolo Šaltenio ir Krašuonos progimnazijų. Tai tapo jau tradicija, kurios metu susitinka besidomintys  informacinėmis technologijomis ir kūryba.

5 - 8 klasių „Išmanieji tyrinėtojai" (J. Kraujalienė), IT kūrybinės dirbtuvės" (J. Baronienė), „Menas kaip terapija" (D. Puodžiukienė), „Kūrybos laboratorija (J. Šulskienė) būrelių nariai varžėsi „Protų mūšyje", kuriame užduotys buvo parengtos taip, kad dalyviai įgytų kuo daugiau žinių, lavintų dailės, informacinių technologijų įgūdžius, patobulintų savo kūrybines, menines kompetencijas. Atliekant užduotis reikėjo ir greitos reakcijos, ir loginio mąstymo, ir žinių, bet „mūšis„ įvyko. Paskelbti nugalėtojai džiaugėsi pasiekimais ir dovanomis, tarp nugalėtojų buvo ir Šaltenio progimnazijos, ir Krašuonos mokiniai. „Protų mūšį" puikiai vedė Utenos Krašuonos progimnazijos mokiniai Elinga ir Dominykas. Antroji renginio dalis buvo kūrybinė. Mokiniai pasiskirstė grupėmis ir planšetiniais kompiuteriais kūrė interaktyvias istorijas. Pasirinktos temos buvo įvairios: piratų laivas, kosmosas, miškas, klasė ir t.t. Dalyviai patys kūrė scenarijus, programoje Toontastic rinkosi veikėjus, juos įgarsino. Renginio pabaigoje visi žiūrėjome sukurtas istorijas, diskutavome, reflektavome. Renginys suteikė daug puikių emocijų. Kiekvienas mokinys gavo SERTIFIKATĄ ir dovanų.

Jolita Kraujalienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt