Kūrybiškumo diena mokykloje

2018-12-13 d.

Lapkričio 29 dieną mokykloje vyko kūrybiškumo diena. Visi mokyklos mokiniai pasiskirstė į grupes: kirpykla, dailės klubas, medžio darbų dirbtuvės, maisto gamyba, išmanioji studija ir karaokė.

Medžio dirbtuvėse mokiniai gamino kalėdinius papuošalus. Maisto gamybos veikla buvo skirta gaminti įvairiems patiekalams: mokiniai ruošė skanius karštus sumuštinius, grikių košę, kepė vaflius ir sausainius. Dailės klube mokiniai piešė spalvingus, gražius piešinius. Karaokėje mokiniai mokėsi dainą apie toleranciją, grojo skudučiais. Kirpykloje mokiniai turėjo viešnią, kuri papasakojo apie plaukų priežiūrą, parodė kaip susitvarkyti plaukus, keletą merginų ir papuošė. Išmaniojoje studijoje mokiniai rinko ir apdorojo kūrybiškumo dienos informaciją: fotografavo visas veiklas, kūrė nuoraukų koliažus, kuriuos įkėlė į mokyklos svetainę.
Mokyklos mokiniams ši diena labai patiko, nes buvo išskirtinės pamokos ir mokiniai turėjo puikias galimybes atskleisti įvairius savo gabumas, atskleisti savo kūrybiškąją pusę...

Jolanta Gasiūnienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt