Pakalnių skyriaus ikimokyklinukai įžiebė kaimo eglutę

2018-12-13 d.

Smagu, kad įsisukę į artėjančių dovanų paieškos karštinę, nepamiršome svarbiausio dalyko, kad geriausia dovana - tai šiltos emocijos, kurios nuspalvina mūsų prisiminimus ryškiomis spalvomis, kurios parodo, kad vertingesnės dovanos už laiką praleistą kartu, nėra ir nebus, nes tik jis yra nepakartojamas... Todėl labai džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė nemažas būrys žmonių padovanojusių vaikams gražią šventę, tai: mūsų nuolatiniai rėmėjai Gėrio trupinėlio fondas su "Kalėdų Senelio" dovanomis, Baikerių klubas Fire Wheel atvežęs Kalėdų Senelį ir jo dovanas bei Aušros ir Edmundo Gutauskų vaikų dainavimo studija, padėjusi linksmintis kartu.

Jovita Čepienė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt