Jau keturiolikta Adventinė poezijos ir muzikos popietė

2018-12-15 d.

Jau keturioliktą kartą mokytoja Sigita Černiauskienė pakvietė Utenos rajono pradinių klasių mokinukus į kalėdinę muzikos ir poezijos popietę. Padeklamuoti eilėraščių, padainuoti, pagroti į popietę susirinko pradinukai iš Krašuonos, Vyturių, Aukštakalnio, Rapolo Šaltenio progimnazijų, Aukštakalnio pradinės mokyklos, mokyklos-vaikų darželio „Eglutė", Daugailių pagrindinės mokyklos, taip pat muzikantai iš Utenos meno mokyklos.
Į popietę buvo pakviestas ir jos globėjas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Meras atvyksta pasveikinti mokinukų ir mokytojų ne vien kaip renginio globėjas. Rapolo Šaltenio progimnazija – gimtoji mero mokykla.

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt