Kai pamokas veda buvę mokiniai

2018-12-17 d.

Gruodžio 11 dieną 8a klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka tema „Europos Sąjungos galimybės ir teikiama nauda", kurią vedė buvusi mūsų mokyklos mokinė Austina Tarvydaitė, kuri šiais metais tapo Jaunimo Europos komandos nare. Austina papasakojo kas yra Europos Sąjunga, kaip ji veikia, kuo svarbi ES mūsų kasdieniniame gyvenime, apie jaunimo galimybes keliauti, studijuoti Europos Sąjungos šalyse bei galimybes dalyvauti mainų programose. Austina savo pavyzdžiu skatino mokinius aktyviai įsitraukti į įvairias veiklas mokantis gimnazijose, nes mokiniams atsiveria puikios galimybės išbandyti save, praplėsti akiratį ir net pakeliauti.
Antroje pamokos dalyje mokiniai pasitikrino žinias apie Europos Sąjungą atsakydami į viktorinos klausimus. Trys mokiniai, teisingiausiai atsakę į klausimus, buvo apdovanoti prizais.

Jolanta Gasiūnienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt