Nacionalinių konkursų laimėtojai

2019-01-10 d.

Nacionalinio egzaminų centro organizuojamame Nacionaliniame loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse dalyvavo 19 Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos trečios ir ketvirtos klasių mokinių. Šiuo konkursu siekiama propaguoti ugdyti mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimų, gebėjimo kūrybiškai taikyti įgytas žinias ugdymą. Konkurso klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Užduotys buvo atliekamos kompiuteriu. Užduočių vertinimas – kompiuterizuotas.
Geriausiai atlikti užduotis sekėsi ketvirtokei Saulei Švilpaitei ir trečiokui Majui Kraujaliui. Jie apdovanoti konkurso laimėtojų diplomais.

Nacionalinio egzaminų centro organizuojamame Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse dalyvavo 13 aštuntokų. Šiuo konkursu siekiama skatinti mokinius domėtis ir mokytis gamtos mokslų ir matematikos, propaguoti mąstymo bei matematikos ir gamtos mokslų žinių taikymo praktikoje gebėjimų ugdymą, propaguoti modernias matematikos ir gamtos mokslų užduotis. Konkurso matematikos ir gamtos mokslų klausimai orientuoti į mokinių aukštesniuosius mąstymo gebėjimus, bendrąsias kompetencijas ir žinių taikymą konkrečiose praktinėse situacijose. Užduotys buvo atliekamos kompiuteriu. Užduočių vertinimas – kompiuterizuotas.
Geriausiai atlikti užduotis sekėsi Tomui Babeliui. Jis apdovanotas konkurso laimėtojo diplomu.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt