Diskusija - dirbtuvės „Socialinė atsakomybė. Mano didysis Aš“

2019-01-28 d.

Šį penktadienį technologijų pamokoje svečiavosi Giedrius Bučas. Jam svarbu kokiame pasaulyje gyvens vaikai, todėl lankosi mokyklose ir sako, kad žmonėms būtina keistis, nes kitaip mes, Žemės gyventojai, paskęsime šiukšlėse. Šis žmogus ėmėsi iniciatyvos šviesti vaikus ir kviesti juos mokytis, atsakingai vartoti. Mūsų mokyklos 6 kl. mokiniams jis pasakojo apie sąmoningą vartojimą, atliekų rūšiavimą taip pat negailėjo patarimų, kaip šiukšles „prikelti" antram gyvenimui. Giedrius šeštokus kvietė pradėti pasaulio pokyčius nuo savęs, mažais žingsneliais. Ir mūsų didysis AŠ taps darnos kūrėju. Mokiniai dirbo grupėse pasigamino ir norimos formos atšvaitus.

Technologijų mokytoja Ramunė Steiblienė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt