ŠLEPEČIŲ DIENA

2019-01-29 d.

Sausio 11 dieną, Mokinių seimo iniciatyva, mokykloje organizuota „Šlepečių diena" pradinių klasių mokiniams. Tądien tiek mokytojai, tiek mokiniai buvo kviečiami prisijungti prie šmaikščios akcijos atsinešant šlepetes ir jas avint mokykloje, juk taip ir šilčiau, patogiau, jaukiau, visai kaip namie. Mus nustebino mokinių gausa vaikštant su šlepetėmis po mokyklą: įvairių formų, spalvų, dizaino šlepetės dominavo mokykloje. Pertraukų metu vyko „Ilgiausios klasės šlepečių gijos" ir gražiausios šlepetės rinkimai. Ši diena mokinius lydėjo geromis emocijomis ir nors „Šlepečių diena" mūsų mokykloje vyko pirmą kartą, tačiau tikimės, kad ji taps tradicija.

Dėkojame visiems už pagalbą kuriant jaukesnę ir linksmesnę aplinką.

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt