Saugesnio interneto savaitė mokykloje

2019-02-07 d.

SID 2019 LT juodas png

Vasario 4-7 dienomis, kaip ir kasmet prisijungėme prie „Saugesnio interneto dienos“ ir organizavome įvairias veiklas. Saugesnio interneto dieną (SID) kiekvieną vasarį organizuoja jungtinis tinklas „Insafe/INHOPE", remiamas Europos Komisijos, siekdamas visus, ypač vaikus ir jaunimą, skatinti saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeninėmis technologijomis. Saugesnio interneto dieną milijonai žmonių susivienija, kad įkvėptų teigiamus pokyčius, padidintų informuotumą apie internetinės saugos problemas ir dalyvautų visame pasaulyje organizuojamuose renginiuose ir veiklose.

5-8 klasių mokiniai pasitikrino ir įsivertino savo žinias apie saugumą internete, kūrė saugaus interneto naudojimo plakatus, aptarinėjo internete pasitaikančias situacijas, dalijosi patirtimi. O trečiokai kartu su IT mokytoja žiūrėjo ir aptarinėjo istorijas, sprendė kryžiažodžius, kūrė interneto naudojimo taisykles, bei piešė, kaip jie įsivaizduoja kompiuterinius virusus.

Vasario 4-5 mokiniai buvo kviečiami ateiti į mokyklos biblioteką ir paminėti saugesnio interneto dieną. Per pertraukas jie atliko įvairias užduotis: diskutavo apie saugumą internete, pasikartojo saugaus elgesio internete taisykles, atliko testus, sprendė kryžiažodžius, atsakinėjo į anketos klausimus. Pradinių klasių mokiniai noriai dalyvavo lipdinių konkurse „Draugiškas internetas", piešė, aptarinėjo, kaip saugiai naudotis internetu, sugalvojo bent po vieną taisyklę.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt