Švęsdami valstybės gimtadienį, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose

2019-02-25 d.

Vasario 13 d. penktokai Vyturių progimnazijoje apžiūrėjo parodą „Vanagas su vanagėliais" ir su didžiuliu susidomėjimu ne tik klausė šios mokyklos istorijos mokytojo Algirdo Kižio pasakojimo apie partizaną Adolfą Ramanauską – Vanagą ir jo kovos draugus, bet ir patys, mokytojo paskatinti, uždavė daug klausimų apie partizanų gyvenimą ir kovą.
7 klasės mokiniai vasario 14 d. Adolfo Šapokos gimnazijoje dalyvavo pilietiškumo pamokoje, kurios metu gimnazijos istorijos mokytoja Jolita Baltuškienė supažindino su istoriko A. Šapokos asmenybe, veikla ir nuopelnais Lietuvai.

Vasario 15 d. septintokai, paminėdami LLKS Tarybos deklaracijos pasirašymo 70-metį, partizanų kalnelyje uždegė žvakutes ant partizanų kapų.
O vasario 15 dieną 5-8 klasių mokiniai dalyvavo interaktyvioje viktorinoje „Lietuvos valstybės kelias", puošė mokyklą, pačių pagamintais karpiniais, trispalvėmis ir kitais darbeliais.
Progimnazijos bendruomenė prasmingai ir įdomiai pasitiko Vasario 16-ąją.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt