website

Naujienos

„Sąmoningumo didinimo mėnuo BE PATYČIŲ“

Spausdinti
2019-03-05 d.

2019 metų kovą emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija" paskelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kviečia visuomenę įvairiomis veiklomis ir idėjomis sutelkti dėmesį į patyčių problemą ir siūlyti būdus bei priemones, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisijungti, kad patyčių mūsų šalyje būtų mažiau. Ši iniciatyva pakeičia devynerius metus vykusią nacionalinę „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ".
Mūsų mokykla jungiasi prie šios akcijos ir visą kovo mėnesį mokykloje organizuosime ir vykdysime įvairias veiklas, skirtas patyčių prevencijai ir kitokio žeminančio elgesio stabdymui. Pradedant Sąmoningumo didinimo mėnesį BE PATYČIŲ kovo 4 d. į mūsų mokyklą buvo pakviesta Utenos kolegijos studentė iš Nigerijos Mili. Pokalbio tema „Kitos rasės žmonės". 5a klasės mokiniai buvo paruošę klausimus ir diskutavo angliškai. Pokalbio metu vaikai domėjosi, kaip jaučiasi Mili gyvendama Lietuvoje ir Utenoje, ar daug sulaukia patyčių, ar tolerantiški yra lietuviai?


Labai smagu jog mokiniai suprato anglų kalbos barjerą ir kad kalbos yra mūsų ateitis. Mokiniai trumpai susipažino su Mili kultūra Nigerijoje ir jos lūkesčiais Lietuvoje. Vaikai nuoširdžiai pakvietė Mili į organizuojamas futbolo rungtynes, kurios vyks pavasarį.

 

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė

Joomla 3.0 templates
Sunday the 12th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt