Kas gi nelaukia pavasario?

2019-03-07 d.

O kaip jis ateis be tradicinio Užgavėnių šurmulio? Kovo 5 d. antradienį Antalgės skyriaus pradinių klasių mokiniai ir darželinukai tapo persirengėliais. Su kaukėmis ir spalvingais rūbais rinkosi mokyklos aikštelėje. Šventė prasidėjo tradiciniais rateliais ir linksmomis dainomis apie Užgavėnių personažus.

Ant laužo supleškėjo Morė su visomis žiemos negandomis. Pasistiprinę skaniausiais Užgavėnių blynais, vaikai vadovaujami raganos (muzikos mokytoja L. Berniūnienė) išvyko į Antalgės kaimo gatveles vyti žiemos. Sugrįžus į mokyklą vyko Kanapinio ir Lašininio kova. Ji buvo tokia arši, kad net suabejojome, ar tikrai laimės Kanapinis ir žiemai bus „galas". Vis tik nugalėjo Kanapinis.

Šokom, trypėm, šūkaliojom, bet ar pavyko išvyti žiemą sužinosime vėliau. Tikriausiai pavyko...

Mokytoja Violeta Čeponienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt