Vieną vasario pavakarę Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos pirmokėliai kartu su tėveliais sugužėjo į mokyklos salę, kur jiems buvo surengta šventė „Vaikų džiaugsmai“

2013-03-04 d.

Šventės idėją pasiūlė vienos moksleivės tėtis, Utenos Tikėjimo žodžio bažnyčios pastorius Darius Venslovas.
Salėje vaikų jau laukė dovanėlės, gautos iš tarptautinės labdaros organizacijos „Samariečio krepšys" . Šventės vedančioji paklausė vaikų, kas gi juos labiausiai džiugina, kas jiems patinka. Pasirodo, tai ne tik dovanėlės. Mažuosius džiugina žaidimai, jiems patinka dainuoti, klausytis pasakojimų.

Todėl visą tai tą vakarą ir darėme: pradžioje bandėme pavaizduoti, kaip atrodo pučiamas balionas, paskui pažaidėme smagų judrų žaidimą „karalius Abraomas". Prisidūkę vaikai atsisėdo pailsėti ir paklausyti pasakojimo apie Kristaus gimimą. Vaikai ne tik klausėsi, bet ir patys dalyvavo, dėliodami ant flanelinės lentos Kalėdinės istorijos veikėjų figūrėles. Po pasakojimo šventėje talkinę paaugliai pakvietė pirmokus pagiedoti. Šventę vainikavo dovanėlės, kurias gavo visi dalyvavę berniukai ir mergaitės. Pasidžiaugę gausiomis dovanomis, vaikai ir jų tėveliai dar galėjo pasivaišinti pačių atsineštais gėrimais ir užkandžiais. Visi išsiskirstė linksmi ir dėkingi tolimoje šalyje gyvenančioms šeimoms, kurios su meile paruošė ir atsiuntė Kalėdines dovanas visiškai nepažįstamiems vaikams.

Pirmokų mokytoja Sigita Černiauskienė

Saturday the 19th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt