Integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka tema „Didieji geografiniai atradimai"

2019-03-11 d.

Vasario 25-26 dienomis 8a klasės mokiniams vyko integruotos istorijos ir anglų kalbos pamokos tema „Didieji geografiniai atradimai". Istorijos pamokoje aštuntokai susipažino su didžiaisiais geografiniais atradimais, juos įvykdžiusiais keliautojais Kristupu Kolumbu, Vasku de Gama bei Ferdinandu Magelanu; aiškinosi šių atradimų priežastis, prielaidas ir pasekmes.

Anglų kalbos pamokoje mokinių laukė kitokios užduotys: grupėse aštuntokai turėjo vieno iš keliautojų vardu sukurti darbo skelbimą kviečiantį ieškoti kelių į Indiją, parsivežti nematytų gėrybių, užkariauti dar neatrastas žemes ir patirti begales nuotykių. Viena grupė turėjo sukurti vieno iš keliautojų Facebook'o profilį. Mokinių darbai - nuotraukų galerijoje bei istorijos kabinete.

Anglų k. mokytoja Jolanta Gasiūnienė

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt