„Mes už saugų eismą!"

2019-04-11 d.

2019 m. balandžio 6 d. minint saugaus eismo dieną, Utenos policijos pareigūnai kartu su renginio partneriais surengė prevencinį renginį „Mes už saugų eismą!". Į šį renginį buvo pakviesti Utenos krašto gyventojai ir 5a klasės mokiniai kartu paminėti saugaus eismo dieną. Prevencinis renginys organizuotas Daivos Maselskienės, mūsų progimnazijos mokinio Karolio mamos, vykdant projektą „Saugi Utena-2019", kurio tikslas - skatinti mokinius laikytis saugaus eismo reikalavimų, saugoti save ir kitus, didinti gyventojų sąmoningumą, atsakingą požiūrį į saugų elgesį kelyje, rodyti pagarbą kitiems eismo dalyviams.

Renginio metu, mus visus lydėjo puiki nuotaika, draugiškas ir nuoširdus bendravimas. Vaikams suteikė ne tik daug žinių saugaus eismo tematika, bet ir įtraukė vaikus kartu su tėveliais išbandyti vairavimo metodus, žaisti bei laimėti begalę prizų.
Tokio pobūdžio prevenciniai renginiai, skatina mokinius rūpintis netik savo, bet ir kitų saugumu, kurti saugią aplinką Utenos krašte!.

Saugaus eismo mokytoja Alma Aželienė
5 klasės auklėtoja Džiuginta Kažukauskaitė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt