Išmanioji rusų kalbos popietė

2019-05-02 d.

Balandžio 18 d. mūsų mokyklos komanda dalyvavo Krašuonos progimnazijoje vykusioje rajoninėje išmaniojoje rusų kalbos popietėje. Renginyje dalyvavo 7 - 8 klasių moksleivių komandos iš Aukštakalnio, Rapolo Šaltenio, Krašuonos, Vyturių progimnazijų, Užpalių gimnazijos, Saldutiškio pagrindinės ir Daugailių pagrindinės mokyklos.
Išmanioji integruota su IKT popietė surengta vietoj tradicinės olimpiados. Rengiant užduotis rusų kalbos mokytojoms talkino IT mokytojos Jolita Kraujalienė ir Jolanta Baronienė (Krašuonos progimnazija). Flippity programa parengto protų mūšio metu mokiniai galėjo pasirinkti klausimą už atitinkamą taškų sumą, o kitos komandos, norėdamos užsidirbti papildomų balų, galėjo pademonstruoti savo žinais ir papildyti atsakymus. Klausimai buvo labai įvairūs, atspindintys visas keturias kalbinės veiklos rūšis: kalbėjimą, klausymą, skaitymą, rašymą. Išmanumo netrūko ir popietės organizatoriams - būta ir video klausimų, ir mįslių, ir galvosūkių, ir rebusų.

Antroje popietės dalyje komandoms teko atlikti kūrybinę užduotį. Toontastic programa mokiniai turėjo sukurti ir įgarsinti filmuką rusų kalba. Čia popietės dalyviams talkino išmanieji mūsų mokyklos penktokai, kurie jau turi patirties dirbant su šia programa. Vėliau vyko smagi parengtų filmukų peržiūra.  Visos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir simboliniais Velykiniais kiaušiniais, pripildytais saldainiais.

IT mokytoja Jolita Kraujalienė

Tuesday the 22nd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt