website

Naujienos

Išmanusis Utenos regiono mokyklų konkursas „Rack your brain“

Spausdinti
2019-05-27 d.

Gegužės 23 dieną vyko 5-7 klasių mokiniams skirtas išmanusis Utenos regiono mokyklų konkursas „Rack your brain“, kuriame dalyvavo R.Šaltenio, Krašuonos, Vyturių progimnnazijų komandos bei mūsų draugai - Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos komanda. Konkurso organizatorės IT mokytoja metodininkė Jolita Kraujalienė ir anglų k. vyr. mokytoja Jolanta Gasiūnienė, todėl konkurso tikslai buvo: skatinti mokinius kūrybiškai ir tikslingai naudoti IKT bei tobulinti mokinių anglų kalbos žinias ir kalbėjimo įgūdžius. 

 

Mokiniai kūrė komandų logotipus, o pristatė juos angliškai. Taip pat pasitikrino savo žinias apie Didžiąją Britaniją, atsakydami į viktorinos klausimus. Kad darbai vyktų sklandžiai, mokiniai naudojosi iPad planšetiniais kompiuteriais. Ilgiausiai užtrukusi užduotis buvo interaktyvių istorijų kūrimas, įgarsinant angliškai ir jų peržiūra. Bet buvo linksma ir įdomu, stebino mokinių kūrybiškumas ir išmonė, todėl konkurso laikas neprailgo. Visi mokiniai išvyko patenkinti ir apdovanoti AMES kalbų mokyklos atminimo dovanėlėmis, nes konkursas vyko kalbų mokyklos Utenos filialo biure.

Organizatorės IT mokytoja metodininkė Jolita Kraujalienė ir anglų k. vyr. mokytoja Jolanta Gasiūnienė

 

Joomla 3.0 templates
Sunday the 24th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt