Informacinių technologijų pamokos kitaip

2019-05-29 d.

Gegužės 28 d. informacinių technologijų pamokos vyko neįprastai: penktokai jau pramokę naudotis kompiuteriais, šįkart dirbo su iPad planšetiniais kompiuteriais, skaitė koduotas užduotis ir jas atlikinėjo. Mokiniai, dirbdami komandomis, skirtingomis programėlėmis fotografavo, rašė, piešė, lipdė, o vėliau dalijosi rezultatais su draugais. Šeštokai taip pat komandomis kūrė logo žaidimus, kuriuos vėliau įgyvendis Imagine Logo programoje. O septintokai iPad planšečių pagalba, poromis, kūrė video, pasirinkę vieną iš mokytojos pasiūlytų temų bei pademonstravo ir pristatė juos klasei. Tokios pamokos skatina mokinių judumą, ugdo klausymo ir bendradarbiavimo gebėjimus bei lavina kūrybiškumą.

IT mokytoja Jolita Kraujalienė

Saturday the 21st. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt