Gegužės 31 d. mokyklos aštuntokai dalyvavo tarpmokyklinėse kūrybinėse integruoto turinio dirbtuvėse pagal ES struktūrinio fondo projektą „Matematinė papildyta realybė“

2019-06-04 d.

Dirbtuvės vyko Utenos Krašuonos progimnazijoje, o dalyvavo visų mokyklų, projekto partnerių - R. Šaltenio ir Krašuonos progimnazijų, Daugailių ir Saldutiškio pagrindinių mokyklų mokiniai. Vyko keturios matematikos pamokos, integruotos su kitais mokomaisiais dalykais, kurias vedė skirtingų mokyklų mokytojai. Todėl ir veiklos buvo skirtingos. Mokiniai lavino matematinius ir loginio mąstymo įgūdžius dalyvaudami protų mūšyje, kūrė ir braižė dėžučių maketus, o vėliau juos įgyvendino, kūrybiškumą lavino piešdami planšetais vien geometrinėmis figūromis, internetinių įrankių pagalba mokėsi matematinius terminus pateikti angliškai, dalyvavo varžybose, atsakinėdami į klausimus, o pabaigoje reflektavo veiklas, apibendrino pamokas. Mūsų mokyklos integruotas pamokas vedė anglų k. mokytoja Jolanta Gasiūnienė, užduotis ruošti padėjo matematikos mokytoja Rima Semėnienė, o veiklą koordinavo mokyklos projekto kuratorė IT mokytoja Jolita Kraujalienė.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt