Birželio 4 dieną vyko projekto „Gera būti“ renginys „Viskas tavo rankose...“

2019-06-06 d.

Startavo Utenos švietimo centro vykdomo projekto „Gera būti" bendradarbiavimo ir lyderystės ugdymo renginiai, kurių metu vaikai, vykdydami žaidybinę veiklą, ugdo socialinius įgūdžius ir plėtoja bendradarbiavimo bei lyderystės gebėjimus.
Renginyje dalyvavo Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio" skyriaus, Vyturių ir Rapolo Šaltenio progimnazijų mokinukai. Jie susitiko su dainininke Monika Marija Paulauskaite, kartu aiškinosi dainos „Viskas tavo rankose" pagrindinę mintį, žaidė komandinius žaidimus ir sveikinosi su Monikos Marijos augintiniu šešku „Haru".
Projektas finansuojamas Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt