Kaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiais metais, kovo 14 d. Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija vėl aidėjo nuo linksmųjų pirmokėlių balsų

2013-03-18 d.

Į kasmetinį renginį juos sukvietė mokytojų Dianos Kraujalienės ir Eugenijos Chvedzevičienės organizuota "Švyturėlio" šventė. Pirmokai pasitikrino savo žinias įveikdami įvairias rungtis: atsakinėjo į klausimus apie saugų elgesį gatvėje, kaip ir kada galima kviesti gelbėtojus, praktinėje užduotyje subintavo draugui ranką, dėliojo kelio ženklo dėlionę, lenktyniavo estafetėje.

Šventėje dalyvavo Vyturių, Rapolo Šaltenio ir Krašuonos progimnazijų, mokyklos-darželio „Eglutė“, Vyžuonų pagrindinės, Žiburio ir Aukštakalnio pradinių mokyklų komandos. Visi mokiniai ir juos parengę bei atlydėję mokytojai patyrė smagių akimirkų ir buvo apdovanoti prisiminimo dovanėlėmis, padėkomis ir diplomais.

Thursday the 17th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt