Pavasarį Lietuvos automobilių kelių direkcija prie susisiekimo ministerijos organizavo piešinių konkursą ,,Saugus eismas kelyje"

2019-09-04 d.

DSC 0220

Pagrindinis Konkurso tikslas – atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, gerbti vieniems kitus, neviršyti leistino ir saugaus važiavimo greičio, kurti neblaivių, nepagarbių, įžūlių vairuotojų nepakantumo atmosferą, stebint situaciją keliuose, ją fiksuoti piešiniuose.

Konkursas vyko visoje Lietuvoje ir buvo išrinkti 6 nugalėtojai ir jų piešiniai buvo perpiešti ant autobusų sustojimo vietose esančių paviljonų.Tad mūsų mokyklos mokiniai piešinį perpiešė ant Žaliosios paviljono (Kelyje Nr. 118 Kupiškis-Utena). Piešinio mintis - kad vairuotojai miškingose vietovėse būtų itin atidūs, nes per kelią gali migruoti miško žvėrys. Ir nupieštas gyvūnas dar visiems primena kelio ženklų svarbą, kaip svarbu laikytis KET taisyklių. Mokiniai smagiai praleido laiką bei buvo aprūpinti saugaus eismo priemonėmis.

Anglų k. mokytoja Džiuginta Kažukauskaitė

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt