Projektas „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas“

2013-11-25 d.

biblioteku modernizavimas

Mūsų mokyklos biblioteka dalyvavo projekte „Bendrojo lavinimo mokyklų bibliotekų modernizavimas", kurio tikslas – modernizuoti mokyklos biblioteką siekiant pagerinti mokyklos bendruomenei teikiamų paslaugų kokybę bei laiduoti geresnes ugdymo ir ugdymosi sąlygas. Į biblioteką atkeliavo: įvairūs bibliotekos baldai, daugiafunkcinis aparatas, skaitmeninis projektorius su dokumentų kamera, nešiojamasis ekranas, 5 stacionarūs kompiuteriai (4 skirti moksleiviams ir 1 bibliotekininkei) ir nešiojamasis kompiuteris, atnaujinome kompiuterių klasę. Kompiuteriais mokiniai naudojasi ne tik pamokų metu, bet ir popamokinėje veikloje. Gauta įranga ir baldai pakeitė bibliotekos interjerą, suteikė galimybę kryptingai organizuoti lankytojų bibliotekinį informacinį aptarnavimą. Yra teikiama prieinama interneto ir kopijavimo paslauga. Mokiniai po pamokų, pertraukų metu mokosi dirbti kompiuteriu, naudojasi el. žodynais, ieško informacijos, atlieka projektinius darbus. Mokiniai naudojasi dokumentų įrišimo įrenginiu būrelių metu, įriša savo sukurtus darbelius. Pamokų ir renginių metu naudojamės projektoriumi bei kita įranga.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt