Mokykla dalyvauja VO „Gelbėkit vaikus" vykdomame projekte „Vaikų grupės prieš smurtą"

2012-10-01 d.

2012 m. gegužės 02 dieną mokykloje įsteigta VO "Gelbėkit vaikus" Utenos padalinio Vaikų grupė prieš 1psmurtą, vykdančios patyčių, smurto prevenciją, tinkamais būdais informuojančią apie Jungtinių Tautų vaiko teisių konvenciją, vaiko teises ir pareigas. Grupei vadovauja mokyklos soc. pedagogė Rasa Maniušienė. Viena iš pagrindinių priežasčių pradėti šią veiklą buvo noras atrasti įdomesnių būdų, kuriais būtų galima vykdyti patyčių prevenciją mokyklose.Grupės vadovė Rasa Maniušienė mano, kad Vaikų grupė prieš smurtą galės dalyvauti mokyklos programų, projektų kūrime, kurie užtikrina saugią mokyklos aplinką, bendradarbiaus su mokyklos savivaldos organais, vietos bendruomenės institucijomis, informuos mokyklos administraciją, mokytojus, tėvus apie smurtą mokykloje, priims informaciją iš mokinių, patiriančių ar pastebinčių smurtą. Patys šios grupės mokiniai rodys iniciatyvą, organizuojant susitikimus su jaunesnių klasių mokiniais, aiškins ką reikia daryti, kaip reaguoti į smurtautojus, į ką kreiptis pagalbos ir kt.

Norintys daugiau sužinoti apie šios grupės veiklą ar prisijungti prie vaikų prieš smurtą grupės kreiptis pas socialinę pedagogę Rasa Maniušienę.

Monday the 25th. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt