Nuo 2011 m. rugsėjo 1 d. iki 2013 m. rugpjūčio 31d. Rapolo Šaltenio progimnazija dalyvauja COMENIUS MOKYKLŲ PARTNERYSČIŲ PROJEKTE ,,ĮSIKLAUSYK Į GAMTOS BALSĄ“ .

2012-09-03 d.

comenius-logo

Tai mokymo institucijų bendradarbiavimo projektas, kuris jungia bendrai veiklai aplinkosaugos tema aštuonias pagrindines mokyklas iš septynių Europos sąjungos šalių: Ispanijos, Italijos, Italijos (Sardinijos salos), Vokietijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Kipro ir Lietuvos. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos „Mokymosi visą gyvenimą" programos lėšomis. Pagrindinis projekto tikslas- skatinti mokinius pažinti, saugoti ir rūpintis Europos gamtos įvairove. Projekto metu numatyta įgyvendinti daug įvairių ir įdomių veiklų klasėse bei gamtoje. Mūsų mokiniai kartu su mokytojais lankys gamtos draustinius, dalyvaus užsienio parnerių parengtose pamokose apie jų šalių gamtą, rinks informaciją apie Lietuvos ir Europos florą ir fauną, fotografuos ir pieš gamtos objektus, atliks darbelius aplinkosaugos tema. Pirmaisiais bendradarbiavimo metais ypatingas dėmesys bus skirimas gamtos pažinimui ir jos grožio puoselėjimui. Tikimasi, kad jau pirmųjų metų pabaigoje mokiniai įgys daug žinių apie savo krašto ir Europos gamtą. Antraisiais metais mokiniai susipažins su alternatyvios, neteršiančios gamtos energijos gamybos galimybėmis bei atliekų perdirbimo būdais ir tokiu būdu stengsis saugoti ir gerinti mūsų aplinką. Susirašinėdami su savo bendraamžiais iš partnerių mokyklų mokiniai lavins anglų kalbos žinias, ugdys toleranciją kitoms tautoms ir kultūroms, tobulins informacinių technologijų naudojimo įgūdžius. Bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų šalių, mūsų pedagogai ir mokiniai turės galimybę lankytis partnerių šalyse, pažinti tų šalių istoriją, kultūras, tradicijas, tobulinti užsienio kalbų žinias, pasidalinti patirtimi, naujoviškomis mokymo praktikomis.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt