„eTwinning“ - bendruomenė Europos mokykloms

2019-01-10 d.

Švietimo darbuotojams (mokytojams, direktoriams, bibliotekininkams ir kt.), dirbantiems mokykloje vienoje iš Europos šalių, programa „eTwinning" suteikia platformą, kurioje jie gali bendrauti, bendradarbiauti, kurti projektus, dalintis ir, trumpai tariant, jaustis bei būti įdomiausios besimokančios Europos bendruomenės dalimi.
Programa „eTwinning" skatina Europos mokyklų bendradarbiavimą naudojantis informacinėmis ir ryšių technologijomis (IRT) bei teikia atitinkamą paramą, priemones ir paslaugas mokykloms, siūlo mokytojams tęstinio profesinio tobulinimosi galimybes internetu.

Programa prasidėjo 2005 metais kaip pagrindinė Europos Komisijos programos „eLearning" dalis, o nuo 2014 metų „eTwinning" įsitvirtino Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programoje „Erasmus+".

Mūsų mokyklos IT mokytoja Jolita Kraujalienė įsitraukė į šios programos veiklą 2015 m. su nacionaliniu projektu „IKT įrankių integravimas projektinėse veiklose", vėliau tęsė veiklą 2016 m. dalyvaudama tarptautiniame projekte „InstaEurope".

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt