Tarptautinis projektas „E-Fest"

2019-01-10 d.

etwining logo

Nuo 2018 metų spalio iki 2019 metų birželio IT mokytoja Jolita Kraujalienė su įvairių klasių mokiniais dalyvauja tarptautiniame projekte „E-Fest". Projekto partnerės yra Lenkija, Turkija, Italija, Rumunija, Jordanija, Graikija, Ukraina. Kiekvieną mėnesį šalys partnerės vykdo vis naujas veiklas: spalio mėnesį mokiniai kūrė projekto logotipą ir plakatą, vėliau išrinko gražiausią, lapkričio mėn. - supažindino partneres su savo šalies įžymiomis datomis, gruodžio mėn. kūrė plakatus ir šūkius apie žmogaus teises. Taip pat besibaigiant metams šalys sveikino viena kitą siųsdamos šventinius atvirukus. Sausio mėn. planuojama supažindinti pertneres su nacionalinėmis dainomis, vasario mėn. - nacionalinėmis pasakomis bei menu, kovo mėn. - nacionaliniais drabužiais, balandžio mėn. - šokiais, gegužės mėn. - įžymiais žmonėmis bei vietovėmis, o birželio mėnesį planuojam sukurti e-knygą apie įvykdytas projekto veikla.

Wednesday the 23rd. Adresas: J. Basanavičiaus g. 32, LT-28140 Utena. Tel.:+370 389 55369, faksas: +370 389 55369, Elektroninis paštas: mokykla@saltenis.utena.lm.lt Juridinio asmens kodas 190181786. Svetainės administratorė J.Kraujalienė informatika@saltenis.utena.lm.lt